top of page

Arraia da Bessa 2022 Group

Público·104 membros

[trăi**] Dinamo București vs Voluntari în direct 2022 22 decembrie 2023

6 dec. 2023 — Dinamo București vs Oțelul în direct 2022 7 decembrie 2023 7 apr. 2023 — Etapa a 3-a a play-off-ului Ligii 2 debutează astăzi seară cu un ...

Răduţ, A. Niţă, R. Popescu, Al. Munteanu, Andres, Dumiter Antrenor: Ilie Poenaru Dinamo: Golubovic - Moura, Patriche, Homawoo, Amzăr - Bena - Bani, Larrucea, Politic, Cr. Costin - Gregorio Rezerve: Dujmovic, Ilic, Ţîră, D. Iglesias, Borcea, Abdallah, Giafer, R. Grigore, A. Florescu Antrenor: Ovidiu Burcă Min 90+7: Sigurjonsson ratează lovitura de la 11m. Aplicaţia Orange Sport este gratuită şi poate fi descărcată din Google Play şi App Store. Vrei să vezi cele mai tari competiții sportive, oriunde ai fi? Ia-ți oferta Orange Love pentru fibră și TV. Min 90+6: Penalty pentru Voluntari. Radu Petrescu a consultat VAR-ul şi a luat decizia. Min 90+1: GOOOOOOOOOOOOOL Dinamo! Larrucea marchează golul de 3-2. VAR-ul a validat reuşita. FC Voluntari i-a pus gând rău lui Dinamo: „Ăsta e avantajul nostru”Articol de, Andrei Furnigă (video) - Publicat vineri, 18 august 2023 12:11 / Actualizat vineri, 18 august 2023 15:13 Dinamo îi înfruntă sâmbătă, de la 21:45 pe cei de la FC Voluntari, într-un joc din cadrul etapei cu numărul 6 a Superligii. Veniți după o înfrângere, 1-3 în precedenta partidă cu FCU Craiova, cei de la FC Voluntari au în plan să le pună bețe în roate „câinilor roșii”. Runar Sigurjonsson și Robert Popescu au prefațat pentru GSP. ro duelul cu formația pregătită de Ovidiu Burcă. Jucătorii ilfovenilor sunt hotărâți să nu-i trateze pe alb-roșii cu superficialitate și vor să-și adauge cele 3 puncte în vistierie. Fc voluntari hermannstadt, dinamo bilete - bilete voluntari bilete voluntari dinamo - transmitere live=== UTA Arad vs Voluntari în direct 2022 3 <N8IEWWP> Voluntari and Dinamo Bucharest with Eurosport. The match ... VIDEO | FC Voluntari - Dinamo 2-3. Meci nebun câştigat de către „câini”. Sigurjonsson a ratat lovitura de la 11m din prelungiriFC Voluntari primeşte vizita celor de la Dinamo, astăzi, de la 21:30, în etapa 6 a Superligii. VIDEO | FC Voluntari - Dinamo 2-3 (min 18 Matricardi, min 80 Nemec / min 24 Gregorio, 46 Costin) Echipele de start: FC Voluntari: Vâlceanu - Ricardinho, Matricardi, Armaş, Aliji - R. Boboc, V. Raţă, Crepulja, Doru Andrei - Sigurjonsson, Nemec Rezerve J. Collado, Paz, Voican, M. N-am văzut tot meciul cu FC Botoșani, ci doar un rezumat, dar a fost un rezultat bun pentru ei”, a spus Runar Sigurjonsson. Mijlocașul islandez a explicat și care este avantajul celor de la FC Voluntari în acest duel. „Dacă ar fi să vedem niște mici avantaje ale noastre ar fi că jucăm acasă, dar va fi o partidă grea, iar detaliile vor face diferența. E clar că ne simțim dezamăgiți după jocul cu FCU Craiova, am făcut un joc foarte rău. Uneori poți juca prost și poți câștiga, acum am evoluat rău și am pierdut. Trebuie să rămânem cu picioarele pe pământ după startul bun, încă luptăm pentru a ne menține în Superligă”, a mai explicat Sigurjonsson. Cu siguranță, nu au început așa cum își doreau. Acum vin după o victorie și vor încerca să construiască mai mult pentru a avea un moral bun. Mă aștept să fie o atmosferă asemănătoare cu jocul de la Rapid, cu foarte mulți fani. Nu cred că voi simți presiune pentru că-mi place să joc cu cât mai mulți fani în tribună. - Runar Sigurjonsson, mijlocaș FC Voluntari VIDEO. Robert Popescu: „Avem mai multă omogenitate” Adus în această vară de la FCSB II, Robert Popescu (20 de ani) este de părere că omogenitatea grupului de la Voluntari ar putea face diferența. „Noi luăm în calcul doar victoria cu Dinamo. Vrem să câștigăm și să avem cât mai multă liniște. Îi tratăm ca pe orice alt adversar, chiar dacă au avut o perioadă mai rea la început. Se poate întâmpla la toate echipele. VIDEO. Runar Sigurjonsson: „Detaliile vor face diferența” „Mă simt pregătit din punct de vedere fizic să joc în fața celor de la Dinamo, vom vedea ce va decide staff-ul tehnic. Nu știu dacă voi fi pe bancă sau titular, dar mă simt pregătit. Nu știu foarte multe despre Dinamo, abia ce au promovat, dar cred că va fi interesant. Va fi plăcut și pentru suporterii lor și cred că vor face o figură bună în campionat. [[Vezi online][[[] Dinamo București vs Voluntari în direct 2 acum 16 ore — Meci cu final dramatic Dinamo Bucureşti a învins-o dramatic pe FC Voluntari, cu scorul de 1-0 (0-0), luni seara, în deplasare, în ultimul meci ...

Informações

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...