top of page

Arraia da Bessa 2022 Group

Público·103 membros

Sokół Łańcut Gliwice gledaj 22.12.2023

Tauron GTK Gliwice. Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Stanisław Mazanek. NR, S5 ... Rawlplug Sokół Łańcut. Najwyższe prowadzenie, 13 (42-29), 4 (66-70). Najwyższa ...

Czytaj także: Gracz lidera dostał polskie obywatelstwo. Kadrze też może pomócCofnijmy się trochę w czasie. Pierwszy raz poszedłeś na trening koszykówki w 2014 r. W Warszawie nie było wtedy ekstraklasowej koszykówki. Co cię skłoniło do basketu? W wieku 9 lat chyba nie miał znaczenia wzrost? W tym wieku akurat byłem pod względem wzrostu wyróżniający. Może nie byłem dużo wyższy od innych, ale jednak trochę większy. Później miałem trochę przestoju. Gdy miałem 14-15 lat to wielu rówieśników urosło, a ja stałem się średni. Dopiero potem w wieku 16 lat urosłem bardzo dużo w krótkim czasie. Teraz mam 203-205 cm. Jeszcze rośniesz? Małe centymetry jeszcze się zdarzają, ale już nie tak dużo, jak wcześniej. A wracając do początków. Zaczynałeś od Hutnika. Dlaczego tam? Moi koledzy z klasy i ze szkoły chodzili wtedy na treningi Hutnika. To był czas, gdy ten klub dopiero powstawał. Wcześniej grałem w piłkę nożną i chciałem też spróbować koszykówki. Z jednej strony gra często przeciwko amatorom, z drugiej czołowi młodzi zawodnicy z całej Europy. Różnica była taka, że w polskiej drugiej lidze było wielu bardziej fizycznych zawodników. W Eurolidze wszyscy byli w moim wieku, więc nie było aż tak fizycznie, ale bardzo szybko. Udało mi się poznać wielu ludzi z Europy i trenera Petteriego Koponena. Był to na pewno dla mnie przeskok, trzeba było się na to inaczej nastawić. Ale dałem radę, wpasowałem się w to, jak tam graliśmy. Na meczach czy treningach jesteśmy na ty jako koledzy z drużyny. W trakcie gry zwracamy się Adam. Ale czasem też oczywiście powiemy "panie Adamie". Z szacunku do tego, co już zrobił i do tego, że dalej gra, należy tak powiedzieć. Dalszy ciąg materiału pod wideoW USA często ligowych debiutantów pytają o taki moment "welcome to the NBA", czyli sytuację, w której sobie uświadomili, jak wysoki to jest poziom. w relacjach z 39-letnim Adamem Hrycaniukiem W 13 meczach mierzący 203 cm wzrostu skrzydłowy zdobywał średnio 4. 6 pkt w 19. 5 minutySzumert ma za sobą grę w młodzieżowej Eurolidze i sukcesy w kadrach młodzieżowych. W tym roku podczas ME do lat 18 miał groźny upadek i trafił do szpitala Zawodnik wie, że największej poprawy wymaga jego rzut, a dużo dała mi praca z psychologiem, która dotyczy m. koncentracji i relaksacji Więcej informacji znajdziesz w Przeglądzie Sportowym OnetJakub Wojczyński: Rozmawiałem kiedyś z zawodnikiem w twoim wieku i powiedział, że nawet po kilku miesiącach w ekstraklasie czuje się jak chłopaczek wśród dorosłych. Czytaj także: Miało być wielkie wzmocnienie, a Legia ma problem. Znamienna decyzja treneraOstatecznie rozstaliście się w zgodzie? Tak. Mam dalej kontakt z trenerami Olesiewiczami. Gdy zaczynałem, to trenowała nas trenerka Iwona, a potem w wieku bodaj 13 lat przejął nas trener Marek. Według mnie działa to bardzo dobrze, bo trenerka nas dobrze nauczyła podstaw, a potem trener uczył nas bardziej dorosłej koszykówki i detali. Zrobił bardzo dużo w moim życiu, za co jestem bardzo wdzięczny. W czasie ostatniego sezonu pojechałeś dwa razy na turnieje juniorskiej Euroligi. To musiał być duży przeskok do innego świata. Gtk Gliwice vs Sokol Lancut *To watch, you must have a funded account or a placed bet within the last 24h! Who will win? See results. Gtk Gliwice Home -270; Sokol Lancut Away +199. Tauron GTK Gliwice - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut ... Gliwice - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut. piątek 2023-12-22, GODZ. 19:00, ORLEN Basket Liga, 14. kolejka. POBIERZ Watch later. Share. Copy link. Watch on. Tauron GTK Gliwice - Rawlplug Sokół Łańcut – Wynik Tauron GTK Gliwice - Rawlplug Sokół Łańcut - 87:86, 2023-03-23, Koszykówka, Terminarz Koszykówka, Orlen Basket Liga.

Informações

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...