top of page

Arraia da Bessa 2022 Group

Público·104 membros

Oțelul vs Botoşani în direct 22 decembrie 2023 Transmitere live

(PE NET<<<<) Oțelul vs Voluntari în direct live 25/08/2023 VIDEO | Oţelul ... Arată mai mult.AFC Hermannstadt vs.Meciul FC Botoșani – Oțelul Galați are loc ...

FC Botoșani - Oțelul Galați, în etapa #6 din Superliga, liveArticol de, Cătălin Stroia - Publicat sambata, 19 august 2023 19:05 / Actualizat sambata, 19 august 2023 19:17 FC Botoșani a remizat cu Oțelul, scor 0-0, în etapa a șasea din Superliga. Gazdele au avut două goluri anulate, ambele pentru ofsaid. Minciunile pe care le-au spus cei care şi-au depus demisiile n-ar mai trebui să existe la acest club sau să aibă pretenţii ca fiind, eu ştiu, conducători, socios, sau, eu ştiu, oameni care au făcut bine pentru acest club. Din discursul domnului fost preşedinte Moisescu, am înţeles după această ultimă şedinţă, care a fost un haos total, că antrenorul echipei, Dorinel Munteanu, trebuie să se ocupe numai de echipă. Mă întreb, unde au fost aceşti socios în aceşti doi ani jumate de când sunt la echipă. Verificarea fazei a durat aproximativ 3 minute la VARTot Camara a fost cel mai periculos de la Botoșani și în repriza a doua. Scăpase singur cu portarul în minutul 60, dar a fost blocat înainte să tragă de un apărător adversGazonul stadionului din Botoșani se prezintă în condiții rele, în multe zone lipsind iarbă Gazonul arenei de la Botoșani/ captură Digi Sport În minutul 79, Oțelul a avut o ocazie mare. Ionuț Neagu a scăpat pe contraatac, portarul Ducan a ieșit în afara careului, iar mijlocașul gălățenilor a vrut să îl dribleze pe portar. Nu a reușit, s-a încurcat în minge și a pierdut, moment în care Dorinel Munteanu a început să se închine pe margineÎn minutul 84, Botoșani a avut un nou gol anulat. Pe atunci oricum nu puteau ajunge la acel nivel, întrucât nu aveau licența. „E un derby al Moldovei. Botoșani are un patron cu ambiție, chiar dacă ocupă ultima poziție. Trebuie să tratăm foarte serios meciul. Am pierdut ca niște fraieri cu Sepsi (n. r. ultimul joc de pe teren propriu), avem de recuperat. „Fanii să afle adevărul adevărat” Aş avea foarte multe de spus, dar vreau să fac un apel către oamenii de bună credinţă, sau suporterii de bună credinţă din acest oraş. Până la urmă să afle adevărul adevărat, dacă pot să spun aşa. Programul complet și rezultatele din Liga 1 AICI! Botoșaniul joacă la ghici, asemenea sezonului trecut, când după o serie de rezultate dezamăgitoare oamenii de bază rămâneau cei apropiați clubului. După ce mandatul lui Croitoru s-a încheiat, au revenit la cârmă Mihai Ciobanu și Andrei Patache. Gazonul e ciopârțit în mii de bucăți, și mai mult, gropile de nisip te duc cu gândul la mare și la fotbalul de plajă, nu la un joc de Superligă. Ce a fost la această echipă, cine a condus această echipă şi unde a ajuns această echipă. Toţi ştim că Oţelul Galaţi, după ratarea promovării în Liga a II-a, a fost un dezastru pentru toţi gălăţenii, pentru toţi suporterii. Cei care au fost responsabili, în frunte cu domnul Moisescu şi-au dat demisiile ca nişte laşi, în loc să conducă în continuare această echipă şi să încerce încă odată promovarea. Deşi această promovare, chiar dacă se câştiga jocul, multă lume nu ştie, sau poate nimeni nu ştie, că nu putea să evolueze în Liga a II-a pentru că dosarul de licenţiere nu a fost depus şi nu a fost complet. Direct Liga I: Otelul Galati - Fc Botosani acum 13 ore — Vezi acum cand se difuzeaza Direct Liga I: Otelul Galati - Fc Botosani. Citeste descrierea completa si orele la care se va difuza la TV Direct Liga I: ... Arbitrii din camera VAR au avut nevoie de mai bine de 3 minute pentru a da un verdictul. Rezultatul nu s-a mai modificat până la final, astfel că FC Botoșani rămâne în subsolul clasamentului, cu 3 puncte. Oțelul e pe 12, cu 5 puncte. FINAL. FC Botoșani - Oțelul Galați 0-0 Click AICI pentru statistici! VIDEO cu cele mai importante faze1604 spectatori au fost la meci, număr oficialCamara a ratat prima ocazie uriașă a meciului. A scăpat singur cu portarul Oțelului, însă l-a luat la țintă pe acesta, în minutul 32. Atacantul de la Botoșani a reușit să marcheze în minutul 41, însă reușita a fost anulată pentru ofsaid. SC Oțelul vs FC Botoşani în direct online 22.12.2023 Vezi acum 14 ore — SC Oțelul vs FC Botoşani în direct online 22.12.2023 Vezi online V. 0, 27. 11, SC OTELUL GALATI, 20, 5, 11, 4, 22, 20 ? V. Î. V. Î. 2, 26. vs Oțelul în direct live 19 august> LIVESTREAM TV Botoşani 29 сент. 2023 Oțelul se află în acest moment pe locul 10 în Superliga României, cu un singur rezultat negativ în cele 10 meciuri de până acum 0 2 vs FCSB. Equity Crowdfunding Beginners | DemocratizingFinance 19 aug. 2023 — [STREAMING>>]] Oțelul vs Botoşani în direct live 22 decembrie 2023 19 aug. 2023 — 2023 — Înaintea meciului direct din Superliga, FC Botoșani ...